
Фаркоп Mercedes GLE W167 2019- автомат AutoHak
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип гака: горизонтальний автомат
Максимальне навантаження: 3500 кг
Вертикальне навантаження: 140 кг
Бампер потрібно знімати
Потрібна підрізка бампера
Виробник: Autohak
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auto-hak |
| Код запчастини | D61A |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гака | Швидкознімний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип кулі | Тип C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Демонтаж бампера | Потрібно |
| Марка | Mercedes |
| Мoдель | GLE |
| Навантаження вертикальне | 140 кг |
| Навантаження горизонтальне | 3500 кг |
| Підрізка бампера | Потрібне |
| Тип товару | Фаркоп |
- Ціна: 12 978 ₴
