
Кріплення для велосипеда Hapro Atlas Premium II на фаркоп у вигляді платформи
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Платформа для 2-х велосипедів
З фіксатором за раму та колеса
Діаметр рами велосипеда: до 72 мм.
Ширина шин велосипеда: до 72 мм.
Електроживлення ліхтарів: 13-pin (7-pin адаптер в комплекті)
Доступ до багажника: Є (важіль)
Матеріал кріплення: Сталь
Вантажопідйомність: 60 кг.
Замки: на фаркоп та на раму
В комплекті: Тримачі рам, Задні ліхтарі, Вантажна рампа
Виробник: Hapro (Нідерланди)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hapro |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.4 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму та колеса |
| Для авто із запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ к багажнику | Швидкий (важіль) |
| Замок на багажнику | Із замком |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикання кріплення | Да |
| Код запчастини | HP32102 |
| Кількість велосипедів (шт.) | 2 |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Максимальна ширина коліс | 72 мм |
| Максимально допустиме навантаження (кг) | 60 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | 108.5x90.5x76.30 |
| Розміри в складеному вигляді | 106.4x95x35.50 |
| Розетка | 13-pin (7-pin адаптер у комплекті) |
| Сумісність розміру рам | Ø до 72 мм |
| Тип | Кріплення для велосипедів |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип встановлення | На платформу з ліхтарями |
| Встановлення на фаркоп | Швидка |
| Функція нахилу | Да |
- Ціна: 21 999 ₴
