
Велокріплення на фаркоп Peruzzo Siena 4 на фаркоп у вигляді майданчика
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість велосипедів: 4
Розмір коліс: до 29"
Фіксатор для рами: 60 мм
Розмір шин велосипеда: до 80 мм
Вантажопідйомність: 60 кг
Вага кріплення: 19.6 кг
Функція нахилу: Є
Виробник: Peruzzo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peruzzo |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.6 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму та колеса |
| Для авто із запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ к багажнику | Швидкий (важіль) |
| Замок на багажнику | Без замка |
| Замикання велосипеда | Доступно за допомогою аксесуара |
| Код запчастини | PZ668-4 |
| Кількість велосипедів (шт.) | 4 |
| Максимальна ширина коліс | 80 мм |
| Максимально допустиме навантаження (кг) | 60 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Розетка | 13-pin |
| Сумісність розміру рам | Ø до 60 мм |
| Тип | Кріплення для велосипедів |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип встановлення | На платформу з ліхтарями |
| Встановлення на фаркоп | З інструментом |
| Функція нахилу | Да |
- Ціна: 14 999 ₴
