
Фаркоп Skoda Octavia ліфтбек 2020- вертикальний автомат AutoHak
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний автомат
Горизонтальне навантаження: 1800 кг
Вертикальне навантаження: 100 кг
Потрібен демонтаж бампера
Бампера підрізується для встановлення
Кузов: ліфтбек
Виробник: Польща (Autohak)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H35V |
| Виробник | Auto-hak |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гака | Швидкознімний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Демонтаж бампера | Потрібно |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Octavia |
| Навантаження вертикальне | 100 кг |
| Навантаження горизонтальне | 1800 кг |
| Підрізка бампера | Потрібне |
| Тип товару | Фаркоп |
| Тип кулі | Тип V |
- Ціна: 16 326 ₴
