
Фаркоп Skoda Octavia універсал 2020- вертикальний автомат AutoHak
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип гака: вертикальний автомат
Не перевищувати навантаження: 1800 кг
Вертикальне навантаження: 100 кг
Зняття бампера: потрібно
Необхідна підрізка бампера
Кузов: універсал
Виробник: Польща (Autohak)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H34V |
| Виробник | Auto-hak |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гака | Швидкознімний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Демонтаж бампера | Потрібно |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Octavia |
| Навантаження вертикальне | 100 кг |
| Навантаження горизонтальне | 1800 кг |
| Підрізка бампера | Потрібне |
| Тип товару | Фаркоп |
| Тип кулі | Тип V |
- Ціна: 13 596 ₴
