
Фаркоп Kia Sorento 20-24, 24- вертикальний автомат AutoHak
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний автомат
Максимальне навантаження: 2500 кг
Вертикальне навантаження: 100 кг
Потрібно зняти бампер
Підрізання бампера не потрібно
Примітка: MQ4 MY, також Hybrid
Виробник: Польща (Autohak)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T84V |
| Виробник | Auto-hak |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гака | Швидкознімний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Демонтаж бампера | Потрібно |
| Марка | Kia |
| Мoдель | Sorento |
| Навантаження вертикальне | 100 кг |
| Навантаження горизонтальне | 2500 кг |
| Підрізка бампера | Не потрібно |
| Тип товару | Фаркоп |
| Тип кулі | Тип V |
- Ціна: 19 106 ₴
