


Фаркоп під квадрат Hyundai Tucson 2020- VasTol
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип фаркопу: Квадрат-вставка
Для причепа вагою до 1300 кг
Вертикальне навантаження: 60 кг
Бампер не потрібно знімати
Без підрізки бампера
З електрокомплектом
Примітка: також підходить на Hybrid
Виробник: VasTol
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HU-29A |
| Виробник | VasTol |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гака | Знімний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип кулі | Тип G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Демонтаж бампера | Не вимагається |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | Tucson |
| Навантаження вертикальне | 60 кг |
| Навантаження горизонтальне | 1300 кг |
| Підрізка бампера | Не потрібно |
| Тип | Фаркоп |
- Ціна: 4 110 ₴
