




Кріплення для велосипеда New Spider 3 InterPack на фаркоп у вигляді платформи
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість велосипедів: 3
Розмір шин велосипеда: 25-80 мм
Вантажопідйомність: 60 кг
Вага кріплення: 16.6 кг
Функція нахилу: є
Для розетки: 13-pin
З фіксатором за рами
Виробник: InterPack
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interpack |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.6 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму та колеса |
| Для авто із запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ к багажнику | Швидкий (важіль) |
| Замок на багажнику | Із замком |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикання кріплення | Да |
| Код запчастини | Spider-3 |
| Кількість велосипедів (шт.) | 3 |
| Максимальна ширина коліс | 80 мм |
| Максимально допустиме навантаження (кг) | 60 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Розетка | 13-pin |
| Сумісність розміру рам | Ø до 80 мм |
| Тип | Кріплення для велосипедів |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип встановлення | На платформу з ліхтарями |
| Встановлення на фаркоп | Швидка |
| Функція нахилу | Да |
- Ціна: 22 800 ₴



