




Кріплення для велосипеда Spider 2 на фаркоп для двох велосипедів InterPack
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна платформа не займає багато місця, легко зберігати в багажнику і переносити в руках.
Кількість веломест: 2
Загальна навантаження: до 60 кг
Є функція нахилу
Вага кріплення: 18.3 кг
Для рами велосипеда: 25-80 мм
Колеса затягуються зубчастим ременем
Протиугінні замки на фаркоп і велосипеди
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interpack |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.3 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму та колеса |
| Для авто із запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ к багажнику | Швидкий (важіль) |
| Замок на багажнику | Із замком |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикання кріплення | Да |
| Код запчастини | spider-2 |
| Кількість велосипедів (шт.) | 2 |
| Максимально допустиме навантаження (кг) | 60 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Розетка | 13-pin (7-pin адаптер у комплекті) |
| Сумісність розміру рам | Ø до 80 мм |
| Тип | Кріплення для велосипедів |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип встановлення | На платформу з ліхтарями |
| Встановлення на фаркоп | Швидка |
| Функція нахилу | Да |
- Ціна: 20 900 ₴




