
Кріплення для велосипеда Peruzzo Parma 4 на фаркоп у вигляді майданчика
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість велосипедів: 4
Вантажопідйомність: 80 кг
Функція нахилу: є
Виробник: Peruzzo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peruzzo |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.3 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму та колеса |
| Для авто із запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ к багажнику | Швидкий (важіль) |
| Замок на багажнику | Із замком |
| Замикання велосипеда | Доступно за допомогою аксесуара |
| Замикання кріплення | Да |
| Код запчастини | PZ706-4 |
| Кількість велосипедів (шт.) | 4 |
| Максимальна ширина коліс | 80 мм |
| Максимально допустиме навантаження (кг) | 80 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Розетка | 13-pin |
| Сумісність розміру рам | Ø до 60 мм |
| Тип | Кріплення для велосипедів |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип встановлення | На платформу з ліхтарями |
| Встановлення на фаркоп | Швидка |
| Функція нахилу | Да |
- Ціна: 17 999 ₴
