

Фаркоп під квадрат Lexus RX 330, 350, 400h 2003-2009 VasTol
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Американський тип гака: квадрат
Для причепів вагою до: 1500 кг
Вертикальне навантаження: 75 кг
Потрібна підрізка бампера
Виробник: VasTol
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-22A |
| Виробник | VasTol |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гака | Знімний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип кулі | Тип G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Демонтаж бампера | Потрібно |
| Марка | Lexus |
| Мoдель | LX |
| Навантаження вертикальне | 60 кг |
| Навантаження горизонтальне | 1300 кг |
| Підрізка бампера | Потрібне |
| Тип | Фаркоп |
- Ціна: 3 780 ₴
